25 maja - Sakrament bierzmowania w naszej parafii
- Parafia Goleniów

- 28 maj
- 1 minut(y) czytania
Zaktualizowano: 29 maj

We wtorek, 26 maja, osiemdziesięcioosobowa grupa młodzieży z naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania podczas uroczystej Eucharystii o godz. 18:00. Sakramentu udzielił metropolita szczecińsko-kamieński ks. abp Wiesław Śmigiel. W uroczystości – obok miejscowych duszpasterzy – wzięli udział księża z dekanatu z ks. Dziekanem na czele.
Przez cały rok młodzież w parafii i na katechezie przygotowywali do tego wydarzenia: ks. Grzegorz, siostry Joanna i Maja oraz katechetka p. Sylwia.
Cieszymy się z daru Ducha Świętego dla tych młodych ludzi i polecamy ich modlitwie, aby rozwijali wiarę i relacje z Chrystusem i Kościołem.
Galeria zdjęć - © Fot. Joanna Sosnowska










































































































































Komentarze